Poznaj zespół adwokat Poznań

Doświadczeni profesjonaliści - stały zespół prawników w Poznaniu.

ADWOKAT POZNAŃ ekspert rozwód

Adwokat

Adwokat prowadząca kancelarię adwokacką w Poznaniu i w Łodzi; zawodowo prawem zajmuje się od prawie 10 lat. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, podział majątku), prawie ubezpieczeń osobowych i majątkowych (dochodzenie odszkodowań). W kręgu jej zainteresowań pozostaje w szczególności prawo medyczne - tj. odpowiedzialność za błędy w sztuce lekarskiej i za naruszenie praw pacjenta.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w tym deweloperów i przedsiębiorstw budowlanych. Zajmowała się obsługą prawną ekstraklasowego klubu piłkarskiego. Była członkiem Komisji Parlamentarnej przy Izbie Adwokackiej w Łodzi. Uczestniczy w procesie rozstrzygania skarg rozpoznawanych w ramach postępowań dyscyplinarnych członków Izby Adwokackiej.

Telefon: 663 248 486

ADWOKAT POZNAŃ ekspert prawo karne

Adwokat

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doktorant na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Członek Stałej Grupy Ekspertów Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych przy MSW. Brał udział w pracach podkomisji sejmowej ds. nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, były członek Komisji Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Rugby. Od 2016 r. członek Komisji Ligi organu dyscyplinarnego Ekstraklasy S.A. Wiceprezes klubu rugby Chaos Poznań. Obrońca w wielu postępowaniach karnych przed organami ścigania i sądami w całej Polsce.

Specjalizuje się w prawie karnym, prawie spadkowym, prawie nieruchomości oraz prawie sportowym ze szczególnym uwzględnieniem organizacji imprez masowych.

Telefon: 605 660 248

Adwokat Poznan ekspert prawo cywilne

Julianna Grabowska

Aplikantka Adwokacka

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo, gdzie obroniła pracę magisterską z zakresu postępowania karnego, które leży w głównym obszarze jej zainteresowań. W trakcie studiów uczestniczyła także w spotkaniach Koła Nauk Penalnych Iure et Facto.
Praktykę rozpoczęła już na pierwszym roku studiów, współpracując z jedną z poznańskich kancelarii prawnych, specjalizującą się m.in. w prawie telekomunikacyjnym.
Aktualnie odbywa aplikację adwokacką w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej, gdzie zasiada w Radzie Aplikanckiej.
W Kancelarii Plewińscy wspiera adwokatów w bieżących działaniach z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego.

Współpracownicy wyspecjalizowani w konkretnych sprawach

Zdecydowaliśmy się na zbudowanie nowoczesnej firmy prawniczej. Stale współpracujemy z zespołem prawników - specjalistów w konkretnych dziedzinach prawa. Stawiamy na fachowość i dlatego do każdej sprawy zapewniamy adwokata lidera i dodatkowe profesjonalne wsparcie.

 
Translation Services USA