Prawo Rodzinne

w adwokat Poznań

Udowodniona skuteczność

Kancelaria prawa rodzinnego

 

Z pasji, chęci pomocy, ale i na skutek wyboru klientów prawo rodzinne stało się tą dziedziną, z powodu której wyodrębniliśmy w naszej kancelarii specjalną komórkę do spraw rodzinnych, nad którą czuwa adwokat Justyna Plewińska.

 

 

Specyfika spraw rodzinnych

 

Sprawy rodzinne są wyjątkowe z uwagi na natężenie emocji, które im towarzyszą. Przebieg sprawy ma swoje odzwierciedlenie w życiu rodziców i dzieci. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki spraw rodzinnych, z konieczności działania w sposób ostrożny, ale jednocześnie zdecydowany – zapewniamy obsługę specjalisty adwokata rodzinnego.

 

Mając na uwadze znaczenie skutków jakie mogą wywołać orzeczenia w sprawach rodzinnych, angażujemy się w sprawę i dążymy do osiągnięcia rozstrzygnięcia zgodnego z oczekiwaniami naszych Mandantów. Na każdym etapie sprawy o rozwód czy separację oraz w sprawach dotyczących alimentów czy kwestii związanych z opieką nad dzieckiem, zapewniamy profesjonalne wsparcie prawne. Rozpoczynamy od udzielenia wskazówek w przedmiocie gromadzenia materiału dowodowego, poprzez przygotowanie pozwów, wniosków, wszelkich pism przygotowawczych i oczywiście na każdym etapie reprezentujemy Klientów – zapewniając poufność i dyskrecję.

Używamy stanowczej i rzeczowej argumentacji niezbędnej dla zabezpieczenia interesów naszego Klienta. Staranne przeprowadzenie sprawy o rozwód z odpowiednio zgromadzonym materiałem dowodowym to podstawa, zwłaszcza że jego nieuchronnym następstwem jest sprawa o podział majątku

 

sprawach rodzinnych, zwłaszcza w sprawach o rozwód, często poruszane są tematy dotyczące najbardziej intymnej sfery życia Klientów, dlatego w zależności od preferencji Klienta – dla zapewnienia najwyższego komfortu, oferujemy możliwość wyboru zlecenia prowadzenia sprawy adwokatowi rodzinnemu mężczyźnie lub kobiecie.  

 

 

Sprawy prawa rodzinnego

 

Naszymi usługami obejmujemy:

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi niektórymi publikacjami (więcej na blogu!) dotyczącymi spraw rodzinnych:

Koronawirus a kontakty z dzieckiem

Koszty rozwodu

Rozdzielność majątkowa

Adwokat w sprawie rodzinnej w Poznaniu

Sprawy rodzinne prowadzimy w Poznaniu, ale również w innych miastach – w szczególności w Łodzi

 
Translation Services USA